O Nas

Z połączenia pasji i miłości do mody powstała nasza mała, rodzinna firma. Od 1993 roku zajmujemy się projektowaniem i szyciem odzieży damskiej, a zgromadzone doświadczenie pozwala nam na swobodne poruszanie się w świecie tkanin, wzorów, krojów i najnowszych trendów modowych.

Stawiamy na jakość, dlatego wszystkie nasze kurtki i płaszcze – od samej podszewki, po ostatni guzik – szyte są w Polsce.

Do produkcji wykorzystujemy najlepsze tkaniny i starannie wyselekcjonowane dodatki krawieckie. Dzięki współpracy z małymi szwalniami mamy bezpośredni kontakt z ludźmi odpowiedzialnymi za powstawanie naszych projektów, a co za tym idzie nadzorujemy cały proces od podstaw.

Nasze kolekcje łączą w sobie elegancję i nowoczesność, a mogą się Państwa nimi cieszyć aż dwa razy w roku.

Każdy sezon jesień-zima i wiosna-lato to nowe pomysły, które realizujemy z najwyższą starannością. Kierujemy się zasadą Slow Fashion – świadomym i racjonalnym podejściem do mody. Nasze ubrania, w przeciwieństwie do tych produkowanych masowo, często ze słabych jakościowo materiałów, przetrwają dłużej niż jeden czy dwa sezony. Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć nimi przez długie lata.

Zapraszamy do zakupów naszych kurtek i płaszczy, które wyszły prosto Spod Igły.